درباره ما

درباره فروشگاه ما

در دنیای دیجیتال عصر حاضر و همگام با پیشرفت لحظه ای تکنولوژی در دنیای مدرن فروشگاه پارت آنلاین کو با یک تیم متخصص، با تجربه و آشنا با دغدغه های مشتری و بازار لوازم یدکی سعی دارد تا با آسان کردن خرید قطعات لوازم یدکی خودرو، خریدی مطمئن را برای مشتری های خود تضمین کند.

  ارسال سریع، قابل پیگیری بودن سفارش، قیمت مطمئن، ضمانت اصالت کالا و شفافیت در فرآیند خرید مزیت هایی است که پارت آنلاین کو برای مشتری فراهم میکند. همچنین در فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی ما این امکان فراهم شده تا قیمت لوازم یدکی موردنظرتان را در برندهای مختلف با یکدیگر مقایسه کنید و پس از بررسی دقیق اقدام به خرید نمایید. فروشگاه پارت آنلاین کو در برگیرنده معتبر ترین برند های قطعات لوازم یدکی خودرو موجود در بازار است. 

  • ما سفارشات شما را با دقت رصد کرده و تا حصول اطمینان از دریافت سلامت کالا، ردیابی میکنیم

جهت کسب اطلاعات بیشتر از جنس و نوع انواع قطعات ما و قیمت ها‌ با ما تماس بگیرید.

هر قطعه ای بخوای ما داریم!

فروشگاه یدکی پارت آنلاین کو به عنوان بزرگترین فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی در ایران، به صورت تخصصی روی انواع لوازم یدکی خودرو سواری فعالیت می کند. به شما اطمینان می دهیم زمانی که سفارشی در فروشگاه ما ثبت می‌کنید کالاها از تامین کنندگان دست اول برای شما ارسال می شوند. با حذف واسطه‌ها شما کالا را از یک فروشگاه معتبر و با کمترین قیمت ممکن دریافت خواهید کرد. اگر درباره کالایی نیاز به اطلاعات تخصصی دارید می‌توانید با کارشناسان ما به صورت تلفنی مشورت کنید و پس از اطمینان خرید خود را انجام دهید.

تضمین اصالت کالا

پشتیبانی ۲۴ ساعته

ضمانت کیفیت

ارسال به سراسر کشور

بهترین قیمت

بهترین قیمت